Procesy spawalnicze i zgrzewania są głównym kierunkiem działania naszej firmy. Realizujemy je w  oparciu o wdrożone normy normę EN15085-2 "Spawanie pojazdów szynowych i ich części składowych" na poziomie CL1 oraz 3834-2. Obecnie zatrudniamy 50 wysoko wykwalifikowanych spawaczy. Spawanie odbywa się w metodach MAG, MIG oraz TIG.

Nadzór nad procesem spawanie jest prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę z uprawnieniami IWE oraz IWS. Natomiast kontrolę złączy spawanych realizują osoby z uprawnieniami VT, PT oraz MT. 


 

Spawanie laserowe


 

Spawanie orbitalne rur

 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się Korzystanie ze strony internetowej www.opakmet.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.