Dział konstrukcyjno-technologiczny jest odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie produkcji. Obejmuje to etap konstruowania wyrobu poprzedzony przeprowadzeniem analizy FMEA, wyceny, a następnie w przypadku akceptacji klienta proces wdrożenia nowego wyrobu do produkcji.

Na wdrożenie składa się przygotowanie dokumentacji wykonawczej, wykonanie prób oraz zaprojektowanie procesów produkcyjnych.

Podczas projektowania szczególny nacisk jest kładziony na procesy specjalne czyli malowanie, spawanie i klejenie. Odpowiedni specjaliści przygotowują wytyczne dla produkcji oraz odpowiednie plany kontroli.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się Korzystanie ze strony internetowej www.opakmet.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.