Malowanie proszkowe jest realizowane na półautomatycznej linii. Przygotowanie powierzchni odbywa się za pomocą chemicznych procesów chromianowania i pasywacji. Wymiary kabiny malarskiej:

  • wysokość - 1800 mm
  • szerokość - 1000 mm
  • długość - 3250 mm

Dodatkowo proces malowania proszkowego aluminium został zatwierdzony przez klienta finalnego Deutsche Bahn i potwierdzony właściwym certyfikatem.

Malowanie natryskowe jest realizowane w kabinie o wymiarach:

  • wysokość – 2650 mm
  • szerokość – 2900 mm
  • długość – 6900 mm

Przygotowanie powierzchni do malowania odbywa się za pomocą obróbki ściernej przez śrutowanie lub korundowanie. Firma dysponuje śrutownicą komorową, taśmową oraz kabiną do śrutowania ręcznego.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się Korzystanie ze strony internetowej www.opakmet.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.