Jakość

Kontrola Jakości dzięki systemowi ERP i generowanym przez niego przewodnikom produkcyjnym stanowi stały i nierozerwalny element procesu technologicznego. Każdy zabieg i operacja podlega ścisłemu nadzorowi. Specjalne procedury określają metody, częstotliwość oraz zakres kontroli, które w połączeniu z rejestracją produkcji za pomocą kodów kreskowych stanowią niezawodny system kontroli jakościowej. Poza tym, ciągłemu nadzorowi podlega zaawansowanie poszczególnych procesów, co przekłada się na bieżące śledzenie terminowości zlecenia.

Regularne audyty zewnętrzne i wewnętrzne realizowane przez akredytowanych audytorów, kierownictwo firmy, a także przedstawicieli klientów gwarantują wysoką sprawność funkcjonowania i doskonalenia systemu.

Polityka jakości jest nakierowana na pełne zadowolenie klienta oraz ciągłe doskonalenie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Dział kontroli jakości jest wyposażony w nowoczesne narzędzia pomiarowe takie jak ramię pomiarowe ROMER Sigma o zasięgu 3 metry. Umożliwia ona wykonanie dowolnych pomiarów długości i kąta w zadanym zakresie. Specjalne oprzyrządowanie pozwala na szybkie porównanie gotowych wyrobów z modelem geometrycznym oraz określenie ewentualnych odchyłek wymiarowych.

W celu właściwej kontroli nad procesami spawalniczymi nadzór jakościowy posiada certyfikaty kompetencji wg PN-EN 473, Metody Badań Nieniszczących (penetracyjnych) PT1 i PT2 oraz VT1 i VT2 (wizualnych).

W firmie został wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008 i środowiskiem ISO 14001:2005. Poza tym posiadamy wdrożoną normę EN 15085 „Spawanie pojazdów szynowych i ich części składowych” na najwyższym poziomie CL1.

Nasi klienci